Výměna a vrácení zdarma

Potřebujete jinou velikost?

Stačí se domluvit. Když je model skladem, pošlu vám jej obratem. Když právě není k dispozici, domluvíme se na dalším postupu.

 

Chcete model vrátit?

Můžete jej do 30 dnů od doručení vrátit zdarma a bez udání důvodu.

 

Reklamace

Pokud by se zbožím bylo cokoli v nepořádku, dejte mi co nejdříve vědět (mailem na obchod@janaminarikova.cz nebo telefonem na +420 608 456 145), abychom se domluvili, kdy pro něj pošlu kurýra nebo kdy přijdete do dílny. V balíčku nesmí chybět kopie daňového dokladu a důvod reklamace. Jakmile mi zboží vrátí, dám vám ihned vědět.

Podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dní, ale snažím se reklamace vyřizovat co nejrychleji.

 

Jak při vrácení nebo výměně přesně postupovat?

Můžeme se potkat v mé dílně v Praze nebo si pro zboží pošlu kurýra. Dopravu platím já.

Domluvíme se, kdy se potkáme v dílně nebo na místě a čase, kdy si kurýr od vás balíček převezme. Prosím, napište mi mail na obchod@janaminarikova.cz nebo zavolejte na +420 608 456 145. Vše urychlíte, když v mailu rovnou navrhnete termíny v nejbližších dnech.

Když budete chtít poslat model jiným způsobem, bude poštovné na vás. V takovém případě prosím pošlete vrácený model do mé dílny na adresu

Jana Minaříková, spol. s r.o.
Na Záhonech 845/20
141 00 Praha 4

Model, který vracíte, musí být nenošený, v původním obalu a s visačkou. Když jej vrátíte v jiném stavu, vyhrazuji si právo na stržení takto vzniklé škody.

 

Kdy a jak dostanete peníze zpátky?

Peníze vám vrátím nejpozději 10. pracovní den poté, co dostanete e-mail s potvrzením, že jsem přijala zboží zpět. Peníze dostanete převodem na účet. Dokud nepřijde potvrzení, že jsem přijala zboží zpět, prosím, ponechte si podací lístek.


Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu