Jak chcete platit?

Chcete platit kartou, v hotovosti, nebo raději převodem na účet? Je to jen na Vás. Vyberte si takový způsob, jaký vám nejvíc vyhovuje. U žádného z nich neplatíte žádné poplatky navíc, ceny uvedené u modelů jsou konečné.

Platební kartou

můžete platit dobírku. Všichni řidiči kurýrní služby jsou vybavení platebními terminály.

Převodem z účtu

můžete platit online.

V hotovosti

můžete platit u mně v dílně nebo také když zvolíte dobírku.

Jak to funguje technicky?

Pokud při odeslání objednávky zvolíte jako způsob platby rychlý bankovní převod, přesměrujeme Vás do internetového bankovnictví Vaší banky. Všechny potřebné údaje k převodu již budou automaticky vyplněny, připravený příkaz k úhradě stačí jen potvrdit. Zprávu o platbě dostaneme okamžitě, nemusíme tedy čekat na to, až peníze z banky dorazí a můžeme ihned objednat přepravu k Vám.

Víme ale jen to, že jste peníze převedli - neznáme ani číslo Vašeho účtu, ani žádný další údaj. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.


Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu