Nevidíte obrázky? Klikněte zde.

Dobrý den,

teď už o tom mohu mluvit: brzy se v pražském obchodním centru na Chodově otevře velký butik s módou českých návrhářů, který bude mít více než 100 m2. Mám velkou radost z toho, že velkou část jeho nabídky budou tvořit mé modely. To byl hlavní důvod mého jarního projektu na Startovači.

A právě na Chodově proběhne 19. 10. přehlídka, na které představím celou podzimní kolekci a na kterou Vás srdečně zvu. Díky zázemí butiku si zde všechny modely budete moci rovnou vyzkoušet na vlastní kůži. Ti, kdo kolekci podpořili na Startovači, si navíc budou moci vyzvednout svou odměnu.  Prosím proto o potvrzení účasti co nejdříve - stačí odpovědět na tento mail. Napište mi, prosím, zda přijdete a kolik míst chcete zamluvit. 


Druhou novinkou je změna adresy ateliéru. Svůj ateliér jsem přestěhovala na adresu Na Záhonech 845/20 na Praze 4, kousek od stanice metra Kačerov - mapa zde. Stěhování bylo náročné, ale stálo za to: nové prostory jsou výrazně lepší, v okolí se daleko lépe parkuje a pokud pojedete MHD, je dílna dostupná stejně dobře jako na staré adrese.

Těším se na Vaši návštěvu!

Podpis_jm.png

 

 

Všechny modely, které jsou skladem, k Vám posílám následující pracovní den po objednávce.
Doprava v ČR je zdarma. Vždycky a pro všechny zákazníky, bez výjimek, pro novinky i modely z outletu.
Pokud Vám model nesedí, ráda jej upravím. Můžete jej rovněž vyměnit za jinou velikost,
pokud je k dispozici. Když po koupi změníte názor, můžete zboží vrátit.
To vše zdarma.
Jestli se mě chcete na cokoli zeptat, napište mi nebo zavolejte.

Magazín pro zákaznice butiku JanaMinarikova.cz, číslo 15/2017. Pokud si nepřejete dostávat další čísla tohoto magazínu, prosím, klikněte zde.

(c) Jana Minaříková, spol. s r.o., 2013-2017


Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu