Nevidíte obrázky? Klikněte zde.

Dobrý den,

tento týden voní novotou tři stylové černobílé modely: dva topy s lodičkovým výstřihem, které doplňuje sukně v oblíbené délce po kolena. Všechny novinky jsou z příjemných a osvědčených materiálů, které se skvěle nosí a neškodí přírodě.

Novinky si můžete prohlédnout nejen na shopu. Na vlastní kůži je budete moci vyzkoušet při uvedení podzimní kolekce, které proběhne již v sobotu 8. 10. v rámci Grace’N‘Glamour v pražské Galerii Lucerna a na které Vás srdečně zvu. Více informací včetně návodu, jak získat VIP vstupenku, naleznete níže v tomto mailu.

Těším se na viděnou!

Podpis_jm.png

STYLOVÁ SUKNĚ
MINIMALISTICKÁ BÍLÁ
TRENDY TOP
Zpředu proužky, zezadu černá, to je nová stylová sukně ke kolenům. Pohodlný minimalistický top ve velmi oblíbeném střihu.Proužky jsou trendy. V tomhle topu určitě zaujmete!


SOBOTA 8.10., GALERIE LUCERNA: UVEDENÍ PODZIMNÍ KOLEKCE 


V sobotu 8. 10 se na Grace’N’Glamour budete moci seznámit nejen s novinkami běžně dostupnými na shopu, ale i se společenskými modely, o kterých jsem psala minulý týden. Jde o poslední možnost vyzkoušet si je. V dílně i na shopu budou k dispozici jen do poloviny října.
Těším se na Vás v Galerii Lucerna mezi 11 - 19 hodinou. Vchod do galerie je v pasáži, půjdete po schodech stejně jako do kina, jen místo vlevo zatočíte vpravo. Přehlídka podzimní kolekce začíná přesně v 17:00; dovolím si upozornit, že vzhledem k omezenému počtu míst je lepší přijít o něco dříve.

Chcete VIP vstupenku? Napište si o ni do středy 5. 10.

Těším se na Vás!

Všechny modely, které jsou skladem, odesílám následující pracovní den po objednávce.
Doprava v ČR je zdarma. Vždycky a pro všechny zákazníky, bez výjimek, i pro modely z outletu.
Pokud Vám model nesedí, ráda jej upravím. Můžete jej rovněž vyměnit za jinou velikost,
pokud je k dispozici. Když po koupi změníte názor, můžete zboží vrátit.
To vše zdarma.
Jestli se mě chcete na cokoli zeptat, napište mi nebo zavolejte.

Magazín pro zákaznice butiku JanaMinarikova.cz, číslo 17/2016.  Pokud si nepřejete dostávat další čísla tohoto magazínu, prosím, klikněte zde.

(c) Jana Minaříková, spol. s r.o., 2013-2016

Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu