Nevidíte obrázky? Klikněte zde.

Dobrý den,

dnešní newsletter věnuji společenským  šatům z aktuální kolekce. Tmavomodré šaty jsou k dispozici ve všech velikostech a můžete si je objednat na shopu. U tylového a hedvábného modelu je situace trošku jiná. K dispozici jsou v jediném kuse a jen po omezenou dobu. Jejich velikost se pohybuje mezi S a M, ale střih je dost přizpůsobivý; pokud o ně máte zájem, rozhodně stojí za to si je vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že do zahájení společenské sezóny zbývá už je pár týdnů, je právě teď ideální chvíle pro to je vyzkoušet a pak ušít přesně na míru, případně i v jiné barvě. Na shopu i v dílně jsou modely jen dočasně, přibližně do poloviny října.

Společenské šaty, ale i všechny ostatní modely budete moci vidět i na podzimní Grace nad Glamour, která se chystá již na 8. 10. do pražské Galerie Lucerna. Více informací o akci Vám pošlu v příštím čísle Čerstvě ušito, které mimořádně vyjde již za týden.

Hezký den,

Podpis_jm.png

TMAVOMODRÉ ŠATY
HEDVÁBNÉ ŠATY BEZ ZAD
TYLOVÉ ŠATY
Minimalistické šaty pro každou příležitost, do každého šatníku.Holá záda a lehoučké hedvábí pro hvězdu společenské sezóny.
Pro chvíle, kdy se chcete stát moderní princeznou. Lehký a smyslný model.

ZAHRADNÍ PARTY ELEGANTNÍHO ČESKA

Projekt Elegantní Česko se mi moc líbí. Motto téhle aktivity - baví nás krása a elegance ve všech smyslech tohoto slova - ladí s tím, jak cítím módu i já. Takže když mi dorazila nabídka představit své modely na Velké zahradní party, kterou Elegantní Česko pořádalo v nádherném Velkopřevorském paláci a jeho zahradě, měla jsem obrovskou radost. A Jolaně Voldánové mé modely velmi slušely. Více fotografií z téhle povedené akce mám na blogu.

Všechny modely, které jsou skladem, odesílám následující pracovní den po objednávce.
Doprava v ČR je zdarma. Vždycky a pro všechny zákazníky, bez výjimek, i pro modely z outletu.
Pokud Vám model nesedí, ráda jej upravím. Můžete jej rovněž vyměnit za jinou velikost,
pokud je k dispozici. Když po koupi změníte názor, můžete zboží vrátit.
To vše zdarma.
Jestli se mě chcete na cokoli zeptat, napište mi nebo zavolejte.

Magazín pro zákaznice butiku JanaMinarikova.cz, číslo 16/2016.  Pokud si nepřejete dostávat další čísla tohoto magazínu, prosím, klikněte zde.

(c) Jana Minaříková, spol. s r.o., 2013-2016

Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu