Nevidíte obrázky? Klikněte zde.

Dobrý den,

i ve třetím letošním čísle Čerstvě ušito Vám nabízím modely, čerstvě zařazené do outletu a tedy se slevou 30 %. Větší slevu, konkrétně 40 %, můžete na některé mé vybrané modely během následujících 14 dnů získat v pražském butiku Czech Labels & Friends v Železné ulici v Praze.

Dnes jsem od outletu zařadila pouze doplňky - náhrdelník, nákrčník a čepice. Náhrdelník a nákrčník jsou zcela univerzální; čepici mohu přizpůsobit obvodu hlavy, takže ani v jednom případě nemusíte řešit velikost. Náhrdelník se skládá ze dvou částí, které buď můžete nosit sepnuté dohromady jako dlouhý náhrdelník, nebo si je vzít každou zvlášť, jako náhrdelník a pásek.

Těším se na Vaši návštěvu!

PROMĚNLIVÝ NÁHRDELNÍK LUXUSNÍ NÁKRČNÍKKOŽENÁ ČEPICE
Dvě části můžete nosit sepnuté dohromady nebo si je vzít zvlášť... Kožešinový nákrčník, podšitý hedvábím, se zcela unikántím sttřihem.Kožená čepice se štítkem, inspirovaná jezdeckou čapkou, z čisté teletiny.
40% SLEVA V CZECH LABELS & FRIENDS
Podařilo se mi domluvit se na speciální akci v pražském butiku Czech Labels & Friends - konkrétně na 40% časově omezené slevě na některé mé vybrané modely. Velmi zajímavé ceny tak mají napříkald kabáty, ale i sukně a další modely. Akce končí na 14 dní, 21. února. Rozhodně neváhejte!

VVšechny modely, které jsou skladem, odesílám následující pracovní den po objednávce.
Doprava v ČR je zdarma. Vždycky a pro všechny zákazníky, bez výjimek, i pro modely z outletu.
Pokud Vám model nesedí, ráda jej upravím. Můžete jej rovněž vyměnit za jinou velikost,
pokud je k dispozici. Když po koupi změníte názor, můžete zboží vrátit.
To vše zdarma.
Jestli se mě chcete na cokoli zeptat, napište mi nebo zavolejte.

Magazín pro zákaznice butiku JanaMinarikova.cz, číslo 03/2016.  Pokud si nepřejete dostávat další čísla tohoto magazínu, prosím, klikněte zde.

(c) Jana Minaříková, spol. s r.o., 2013-2016

Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu