Nevidíte obrázky? Klikněte zde.

Dobrý den,

dnes bych Vás ráda pozvala na Czech Design Week do Kafkova domu, hned vedle Staroměstského náměstí. V prvním patře mám stánek a na něm naprostou novinku. Top na přání – společný projekt s odbornicemi na podprsenky z Caresse.

Známe se dlouho a jsme své zákaznice. A vlastně ani nevím, koho z nás napadlo, že by si každá zákaznice mohla navrhnout svůj vlastní top přesně tak, jak si ho představuje. Všechny nás tenhle nápad nadchnul. A pak už stačilo udělat jenom pár drobností. Vymyslet střih takový, aby přesně seděl přes prsa a přiléhal v pase, a raději ve dvou variantách, aby byly nadšené i dámy, které mají poprsí opravdu bujné a kterým běžné topy plandají v pase. Vymyslet, jak si každá zákaznice může vybrat barvu látky, tvar výstřihu, délku rukávů a délku těla a mohla tak mít svůj top přesně takový, jaký si přeje. Vymyslet, jak Top na přání každé z vás připravit a dopravit co nejrychleji. Vyšívaly jsme na tom od léta. 

A právě Top na přání je to, co na Czech Design Weeku představujeme. Můžete si ho samozřejmě prohlédnout i objednat na webu, ale když se v Kafkově domě zastavíte, budu moc ráda. A ještě dostanete speciální výstavní slevu!

Těším se!

Podpis_jm.png

Jestli se mě chcete na cokoli zeptat, napište mi nebo zavolejte.

Magazín pro zákaznice butiku JanaMinarikova.cz, speciální číslo k Czech Design Week 2016. 
Pokud si nepřejete dostávat další čísla tohoto magazínu, prosím, klikněte zde.

(c) Jana Minaříková, spol. s r.o., 2013-2016

Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu