Summer is my summer love

Summer is my summer love

Milé jaro, slibuju, že si Tě letos užiju. Že si dám spoustu čerstvých jahod a třešní a projdu se bosá čerstvou travou. A nebudu hudrat na přeháňky, ani na ty sněhové, ale nadechnu se svěžího vzduchu po dešti.  A Tobě, milé léto, slibuju, že budu míň pracovat a víc chodit na koupaliště a sním víc zmrzliny než loni.

Nová kolekce na jaro a léto 2017 je venku a já zase tak čtyři měsíce budu fungovat jako normální člověk. Tedy pokud je tedy normální na začátku léta řešit zimní oblečení, na inspirační nástěnku na Pinterestu si dávat a zase mazat tak deset fotek za týden a přemýšlet, jaká barva bude k podzimnímu světlu ideální, Ale dělám to moc ráda; i ty dva náročnější měsíce, kdy příprava kolekce finišuje, mě baví.

Ale letošnímu jaru i létu jsem slíbila, že si je užiju. A že to bude poznat i na nové kolekci. Chtěla jsem, aby byla uvolněná a ženská; abyste v mých modelech mohla jít v neděli na trh a pak na kafe nebo dvojku vína s přáteli; abyste se v nich cítila svobodně a dobře. První kousky z ní jsem Vám představila před týdnem a dnes.

Užijte si letošní jaro i léto!

PS: A jak to vypadalo na focení nových modelů?

Přidáno 19.03.2017 Autor: Jana Minaříková

Kategorie blogu

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Vyhledávání na blogu

Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu