Můj model na Retru v Národním muzeu

Můj model na Retru v Národním muzeu

V Národním muzeu už nějakou dobu probíhá skvělá výstava Retro. A mám tu čest, že je na ní i jeden můj model. Konkrétně to jsou korálkové šaty, které na jaře zvítězily v soutěži o nejelegantnější model, pořádané na akci Elegantního Česka. Kurátorka výstavy šaty zařadila do části, porovnávající originální historické modely se současnými modely, které jsou tradičními střihy a postupy inspirované.

Když mi na jaře z Národního muzea přišel první mail s návrhem spolupráce, zatajil se mi dech. Můj model bude v Národním muzeu! Wow! A to jsem ještě nevěděla, že příprava téhle akce byla naprosto skvělá zkušenost a spolupráce s báječnými lidmi, nadšenými do módy, a naprostými profesionály v produkci, designu .. prostě ve všem.

Dvě vstupenky na výstavu získá ten, kdo do středy 2. listopadu odpoví nejpřesněji na otázku Kolik druhů korálků je na něm našito; když stejně přesných odpovědí bude víc, vyhrává ten, kdo napsal první (a když pošlete odpovědí víc, počítá se ta první). Odpovědi pošlete mailem na info@janaminarikova.cz. Jak model vypadá a jak jsem druhy korálků počítala já, vidíte na fotce - a na dalších se můžete podívat na celou výstavu. Ale mnohem lepší je zajít si na ni osobně - otevřená je do jara.

Přidáno 01.11.2016 Autor: Jana Minaříková Akce

Kategorie blogu

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Vyhledávání na blogu

Nedávno prohlédnuté

Žádné modely

Menu